Nonstop a bez provize

kancelare v praze

Pronájem kanceláří Praha 1 – přehled trhu Q1 2015

Pronájem kanceláře Praha 1

Nabízíme pronájem kanceláří na Praze 1 a celého města, včetně kanceláří k pronájmu a registrace sídla. Největší nabídka kanceláří v Praze bez jakékoli provize. Volejte / pište kdykoli.

článek: Začínají se naplňovat dřívější prognózy o strmém růstu neobsazenosti kanceláří k pronájmu nejen na Praze 1(byla dosažena prakticky rekordní výše a další růst je predikován). Lokalita hraje nadále dominantní roli v rozhodování nájemců, kdy vévodí Praha 4 spolu s Prahou 5 a Prahou 8. Vidíme tak stále větší rozdíl mezi úspěšnými a méně úspěšnými kancelářskými objekty.
Continue reading „Pronájem kanceláří Praha 1 – přehled trhu Q1 2015“

kancelare pronajem

Pronájem vybavených kanceláří Praha 4 – typy kanceláří

Jaké typy kanceláří nabízíme k pronájmu v Praze 4?

Nabízíme všechny varianty pronájmu kanceláří v Praze. Chceme, aby se klient mohl soustředit převážně na svůj předmět podnikání a starost s vyhledáním vhodných kanceláří a poskytovatele služby nechal na nás. Ať už se jedná o velkou globální společnost nebo malého, lokálního podnikatele/živnostníka, umíme zvolit a najít vhodný a výhodný pronájem kanceláří Praha nebo službu.

Continue reading „Pronájem vybavených kanceláří Praha 4 – typy kanceláří“

vhodne kancelare

Kanceláře k pronájmu nejen na Praze 5 na www.prazskekancelare.cz

Jak a kde si vybrat vhodný pronájem kanceláře na Praze 5 i jinde?

Záleží na mnoha aspektech a hlavně na Vašich prioritách. Největší kus práce je nutné udělat při prvním rozhovoru se svým makléřem. Dobrý makléř by měl umět klást správné otázky a hlavně poslouchat. Jedině v případě, že bude mít veškeré informace o vašich potřebách, může svou pozornost zacílit na vhodné kanceláře k pronájmuv Praze a ty Vám pak představit – nabídnout.

Zde je několik otázek, na které musíte znát odpověď:

Continue reading „Kanceláře k pronájmu nejen na Praze 5 na www.prazskekancelare.cz“

pronajem kancelare v Praze

Kanceláře k pronájmu Praha 4 – Q3 2015

pronájem kanceláře Praha 4 – Q3 2015

• Ve třetím kvartále roku 2015 se celkový objem kancelářských transakcí vyšplhal na 72 202 m2, přičemž bylo zaznamenáno 103 transakcí.
• Nejvíce nájemních transakcí kanceláří k pronájmu na Praze 4 dle jejich počtu bylo zaznamenáno v Praze 8 (23 %) a poté v Praze 5 (17 %). Ohledně celkové plochy, největší množství kanceláří se pronajalo v Praze 4 (18 461 m2 – 28 %).
• Objem prodloužených smluv ve třetím kvartále 2015 dosáhl podílu 36 % (26 131 m2) ze všech uskutečněných transakcí v tomto období. Continue reading „Kanceláře k pronájmu Praha 4 – Q3 2015“

pronajem kancelare na porici

Pronájem kanceláří Praha 10 na portále www.prazske-kancelare.cz

Praha: Commerz Real obsazuje pronájem kanceláří na Václavském náměstí

Commerz Real prodloužil pronájem kanceláře na 3,500 m2 k pronájmu s klíčovým nájemcem Philip Morris ČR a.s. v budově Charles Square Center v Praze na Karlově náměstí. Nájemce je českou pobočkou Philip Morris International Inc., největšího výrobce a distributora tabákových výrobků v České republice. Continue reading „Pronájem kanceláří Praha 10 na portále www.prazske-kancelare.cz“

kancelare k pronyjmu nove

Levné kanceláře Praha 1 – vyzkoušejte www.prazske-kancelare.cz

Přehled pronájmu kanceláří v Praze – Q3 2014 nejen na www.prazskekancelare.cz.

Souhrnný přehled kanceláří k pronájmu v Praze

  • Celkový objem uzavřených kanceláří k pronájmu dosáhl 50 865 m2, což představuje pokles o 29 % oproti předchozímu kvartálu, ale nárůst o 18 % v meziročním porovnání.
  • V tomto čtvrtletí byl dokončen jeden nový kancelářský projekt – BB Centrum G (5 500 m2) v Praze 4.
  • Míra neobsazenosti ve třetím čtvrtletí roku 2013 vzrostla na 13,1 %.
  • Výnosová míra u předních (prime) nemovitostí je stále na úrovni 6,25 %.
  • Celkový objem uzavřených transakcí dosáhl 50 865 m2

Continue reading „Levné kanceláře Praha 1 – vyzkoušejte www.prazske-kancelare.cz“