Nonstop a bez provize

Kanceláře roku | Nejlépe hodnocené pronájmy kanceláří v Praze

Posted by prazskekan2 on 28.4.2020
| 0

Kanceláře roku je titul v soutěži, která se vypisuje každý rok. Volí se v ní nejpovedenější kancelářský projekt v Praze, který nejenom dobře vypadá, ale vyhovuje především svým nájemcům, tedy zaměstnancům společností.

Kanceláře roku

Z našeho pohledu bychom rádi za Kancelář roku vyhlásili takovou kancelář v Praze nebo takový kancelářský projekt, který je z nějakého důvodu u našich klientů oblíbený / nejpoptávanější. Ano víme, že nejde o opravdový titul, ale rádi bychom za nás vyhlásili v každé pražské lokalitě TOP kancelář. Půjde především o subjektivní pocit, to nezastíráme. Na druhou stranu, a to určitě nemyslíme jako vychloubání, jsme na trhu již 15 roků a máme tedy jakýsi přehled o kancelářích v hlavním městě.

Jak budeme kancelář roku vybírat?

Podle jakých kritérií budeme kanceláře roku v hlavních pražských lokalitách vybírat?

  1. počet klientů, poptávajících konkrétní kancelářskou budovu v Praze
  2. procento úspěšně uzavřených nájemních smluv ve vybraných kancelářských budovách
  3. náš subjektivní pocit / názor :-) (za Pražské kanceláře volila Marie Hlavatá, naše nejzkušenější agentka.

Kancelář roku Praha 1

Nejoblíbenější a nejvyhledávanější lokalitou pro sídlo svojí společnosti je bezesporu Praha 1. Je to dáno hned několika faktory. Hlavními z nich jsou výborná dostupnost, prestižní adresa, velká koncentrovanost významných firem a v neposlední řadě také nízká pravděpodobnost, že se díky obrovskému počtu registrovaných firem v lokalitě dostanete na řadu finanční kontrole. :-) Pronájem kanceláře Praha 1 je zkrátka oblíbený a táhne s sebou i cenu pronájmu.

Pokud bychom ale měli doporučit jednu budovu na základě uvedených výběrových kritérií, určitě by to byla kancelářská budova albatros. Ten prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí a aktuálně je to jedna z nejvíce vyhledávaných budov v centru. Najdete ji na Národní třídě ihned naproti bývalému obchodnímu domu Máj (dnes My). Z venku budova nedoznala velkých změn, snad hlavně díky památkářům, ale uvnitř je kompletně nová a moderní. Kromě standardních kanceláří nabízí Albatros coworking kanceláře.

Kancelář roku Praha 4

Když se řekne kanceláře Praha 4, každého určitě napadne hlavně Pankrác. Pronájem nebytových prostor Praha na pankráckém vršíčku se opravdu odehrává hlavně kolem obchodního centra Arkády a tedy stanice metra Pankrác – linka B. Kolem téhle frekventované stanice vyrostly nejvyšší komerční budovy v Praze. Jednou z nich je také velmi známá budova, která drží titul nejvyšší budova v Praze a druhá nejvyšší budova v ČR.

City Tower je opravdu pražských skvostem. Pronájem kanceláří Praha v City Tower opravdu doporučujeme. Vede nás k tomu především prestiž budovy, její výborná dostupnost a občanská a obchodní vybavenost.

Kancelář roku Praha 5

Kanceláře na Andělu, protože to je jasné centrum Prahy 5, těží z vynikající lokality. Anděl se totiž během posledních několika let stal druhým centrem Prahy. Tolik lidí, kteří denně projdou / projedou Andělem jen stěží najdete někde jinde v metropoli. A pokud se řeknou kanceláře na Andělu, neměly by vaší pozornosti uniknout kanceláře Smíchoff.

Kancelář roku Praha 7

Hledáte kanceláře na Praze 7? Chcete levnou, reprezentativní a dobře dostupnou kancelář? Určitě byste dle našeho názoru neměli přehlédnout Rosmarin Business Centre v Dělnické ulici. Kanceláře jsou opravdu velmi dobře dostupné, na výpadovce na Teplice a za výhodných podmínek.

Kancelář roku Praha 8

Kanceláře na Praze 8 jsou čím dál tím víc poptávané. Je to nejenom blízkosti centru Prahy a výborné dostupnosti, ale také a hlavně jejich výhodnými cenami. Pokud bychom měli jednu budovu vypíchnout, půjde to těžce. Vybereme tedy 2 budovy a vy nám to odpustíte: Amazon Court kanceláře nebo jeho velkým konkurent Nile House.

Kanceláře Praha výběr

Vybrali jsme pro vás kanceláře roku v Praze z našeho pohledu. Snad jsme Vás moc nerozčílili a snad s námi alespoň v některých případech souhlasíte.

Děkujeme za Váš čas a pokud bude vy někdy hledat pronájem kanceláře Praha, rádi Vám nonstop nejenom při hledání vysněné kanceláře pomůžeme, ale klidně i bezplatně poradíme.

Jsme tu pro vás nonstop a bez jakékoli provize.

Pražské kanceláře

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde