Nonstop a bez provize

Albatros SPACES – očekávané kanceláře roku 2019

Posted by prazskekan2 on 28.7.2019
| 0

Albatros Spaces – velký zájem o malé i velké kanceláře

Nejočekávanější novinka roku 2019 je tady. Představujeme pronájem kanceláří Albatros SPACES na Praze 1 v Národní ulici s termínem otevření 1.10. Jde o žhavou novinku unikátního konceptu designových kanceláří k pronájmu. Notoricky známá budova naproti obchodnímu centru MY (Máj) prošla náročnou a velmi zdařilou rekonstrukcí a je připravena na náročné nájemce. Nabízí jak malometrážní vybavené kanceláře, tak velké kancelářské celky pro větší společnosti. Kanceláře od 10 do 1000 m2 – každý si najde typ a velikost kanceláře, který/á bude jeho businessu nejvíce vyhovovat.

Typy kanceláří v Albatrosu:

 • Výhodné členství – variabilní využití kanceláří a společných prostor, výhoda komunity a variabilní ceny od 1.500 Kč
 • Sdílená kancelář – využívejte společné prostory, výhody komunity a zároveň svého kancelářské stolu pro práci
 • Vybavená a servisovaná kancelář – užijte si komfort vaší vybavené a servisované kanceláře, soukromí a zároveň výhody komunity v coworkingu
 • Velké openspace kanceláře využívají služeb Albatros Spaces – Přesuňte do Albatrosu část nebo celou společnost a šetřete tím náklady na vybavení kanceláře.

Kompletní nabídka kanceláří v Albatrosu BEZ provize >>

Výhody kanceláří v Albatrosu:

 • obrovská úspora nákladů – vyberte si produkt / kancelář, který Vám nejlépe vyhovuje a plaťte pouze za něj
 • časová flexibilita – využívejte a plaťte kancelář pouze tehdy, když jí využíváte
 • výhoda co-workingu – využijte naplno business potenciál v ostatních nájemnících
 • efektivita práce – stačí vám notebook a můžete začít efektivně pracovat – ostatní za vás zařídí centrum
 • VIP adresa v centru Prahy 1 – udělejte na své obchodní partnery dojem reprezentativní adresou v centru
 • All-incluve služby centra – vydělávejte peníze, my se postaráme o poštu, příchozí hovory, tisk / kopírování, těsnopis, káva, nealko, komplet občerstvení,…
  pro velké společnosti: spočítáme vám úsporu nákladů po přesunutí celé nebo části vaší společnosti k nám. Kromě značné úspory můžete počítat i s větší efektivitou práce vašich pracovníků – zaručujeme spokojenost.

Spočítat ZDARMA úsporu nákladů při přesídlení do Albatrosu >>

Ideální pro velké společnosti

Nový trend je úspora nákladů na vybavení kanceláří, úspora času při zakládání businessu a částečné nebo úplné přesídlení společností do zařízených a vybavených kanceláří. V tomto ohledu je Albatros Spaces ideální variantu. Společnosti aktuálně vychází vstříc hlavně mladší generaci svých zaměstnanců a kvůli efektivitě práce jim dovolují pracovat s volnou pracovní dobou. Navíc je tato mladá generace náročná co se týká jejich požadavků na pracovní prostředí. Rádi používají coworking, stále jsou online, nechtějí sedět 8 hodin denně a 5 dní v týdnu zavření v kanceláře,…chtějí pracovat v komunitě. Společnosti tedy čím dál častěji volí variantu přesídlení části nebo celé své společnosti do servisovaných coworking kanceláří.

Pryč je doba, kdy měli všichni podobné servisované kanceláře za drahou variantu. Při dnešních cenách vybavení, při tlaku na zvýšení efektivity práce a při nedostatku pracovní síly jsou firmu nuceny přicházet s novými impulzy pro své zaměstnance a přehodnocovat dosavadní podmínky práce. Sahají tedy po zařízených a coworking kancelářích a překvapivě po pár měsících zjišťují značnou úsporu nejen času, ale i nákladů. Navíc jsou jejich zaměstnanci v rámci práce více efektivní, méně fluktuují a zvýší se rapidně i úspěch při najímání nových sil.

Albatros Spaces a podobná kancelářská centra jsou prostě novým trendem. Nedá se nic dělat, ale společnosti (malé i velké) budou muset s touto variantou počítat a do budoucna ji zvážit.

Náš tip

Albatros Spaces kanceláře na Národní ulici v Praze 1 otevírá již v říjnu 2019 a již nyní přijímá rezervace na všechny typy kanceláří, které nabízí. Zašlete nám nezávazně poptávku po kancelářích v Albatrosu BEZ provize a my vám nejen vypočítáme Vaší individuální úsporu při přesídlení k nim, ale navíc připravíme nabídku na míru bez jakékoli provize.

Držíme vám palce při výběru vhodné kanceláře a těšíme se na případnou spolupráci

Pražské kanceláře >>

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde