Nonstop a bez provize

Pronájem kanceláře Praha – Přehled PARKOVÁNÍ

Posted by prazskekan2 on 22.6.2019
| 0

Vyberte si kde v Praze zaparkovat

Každému z nás se může stát právě to, že i když vyjedeme s rezervou na schůzku, zasekneme se někde v koleně. Díky časové rezervě je vše v pořádku a dojedeme na místo. Zde ovšem nastane další problém a to s parkováním. Najednou již nám nezbývá dostatek času a začneme zmatkovat.

Již teď budeme ve skluzu, protože nám trvalo hrozně dlouho zaparkovat auto. Nyní ještě cesta na schůzi, která taky nebude trvat deset vteřin. Pokud poté oznámíme našemu klientovi, nebo partnerovi, že jsme se zpozdili kvůli málo místům k zaparkování, případně se mu stane totéž, začne o tomto problému více přemýšlet a mít s tím problém.

Kanceláře musí mít garantovaná parkovací stání

Je zcela jasné, že každý chce mít kde zaparkovat a tím pádem se nemusí bát, aby vše stíhal v pořádku na čas. Největším problémem v centru města je totiž najít parkovací místo. Proto všichni jistě ocení, když Vaše kancelář bude mít svá místa zarezervovaná a to i pro návštěvy. Navíc se více a více rozšiřují placené zóny.

Praha je velmi důležitá nejen pro podnikání v ČR, ale i pro rozvoj podnikání po celé Evropě, případně na celém světovém trhu a právě proto je dobré myslet dopředu i s těmito detaily jako je například parkování. Kanceláří s garantovanými parkovacími místy je v celé Praze spousta.

Parkování v Karlíně Praha 8

Karlín patří mezi jednu z nejžádanějších a nejoblíbenějších lokalit v Praze. Jedná se o bývalou průmyslovou čtvrť, která má své genius loci. V podstatě je na dohled od centra Prahy, ovšem v porovnání s parkovacími místy mu centrum Prahy nemůže konkurovat. Zde si můžete opravdu vybírat a právě proto se zde v posledních letech mnoho firem přesunulo. Navíc se zde dále počítá s budováním nových prostor.

Parkování v Butterfly

Karlín vstal z mrtvých díky investicím, které po povodních v roce 2002 pomohly k obnovení všeho zničeného. Nyní může nabídnout více než 345 000 m2 kancelářských ploch v té nejvyšší možné kvalitě. Například kancelářský komplex Butterfly slibuje výborné a výjimečné architektonické řešení.

Jak již název vypovídá, architektura bude ve tvaru motýlích křídel. Dále pak nabídne i ekologické pracovní prostředí s certifikátem BREEAM Excellent. Butterfly nabídku doplnil ke konci roku 2017 o 23 100 m2 kancelářských ploch, dále o 4 terasy s celkovou rozlohou 520 m2 a k dispozici nabídne více než 300 parkovacích míst včetně dokovacích stanic pro elektromobily a stojanů na kola.

Další kanceláře v Karlíně jsou třeba Forum Karlín, kanceláře Corso Karlín, nebo Zirkon Office Center Karlín. Všechny kancelářské budovy umí nabídnout i prostor k parkování.

Kde parkovat v centru Prahy?

Centrum města čerpá ze své bohaté historie. Když má někdo adresu v centru Prahy, znamená to jistou prestiž, protože toto nemůže žádná jiná adresa nabídnout. Pokud tedy vlastníte firmu, která si zakládá na důvěryhodnosti, jistě pro Vás bude důležité mít i prestižní adresu sídla. V centru města se nachází mnoho právnických firem, dále pak advokátní a poradenské kanceláře, případně profesionální služby. Ty si musí totiž budovat důvěryhodnost a jistotu svých zákazníků. V centru Prahy se nachází mnoho volných kanceláří, třeba kvůli nedostatku volných parkovacích stání.

Palladium a jeho parkovací stání

Nesmíme opomenout ani známé kanceláře Palladium, které vzniklo na místě, kde se dříve nacházely kasárny Jiřího z Poděbrad. Budova nabízí skvělou a zajímavou architekturu, která kombinuje typicky historickou budovu s moderními prvky.

Celková rozloha činí 115 000 m2 a z toho 19 500 m2 kancelářských prostor. Palladium také nabídne největší podzemní parkoviště v centru města (více než 900 parkovacích míst). Zaparkovat zde tedy není problém.

V dnešní době však nejsou všechny zajímavé budovy pouze v centru. Vzniká mnoho nových projektů i mimo centrum Prahy. Tyto projekty pak nabídnou mnoho parkovacích míst.

Kde mají dostatek parkovacích stání?

Nevýhodou centra města je určitě omezená kapacita pro parkování. Nová místa však již není kde sehnat a proto ne vždy mají kanceláře v centru dostatek parkovacích stání. Najde se zde i pár výjimek, jako je třeba budova v ulici Myslíkova 31. Ta leží kousíček od Karlova náměstí a nabídne jak dostatek parkovacích míst, tak skvělou dostupnost i hromadnou dopravou. Zrovna Karlovo náměstí patří k jedním z nejproblémovějších míst v Praze.

Dále nabízí dostatek parkovacích míst i budova Jungmannova Plaza, která má parkoviště v podzemí. Římská 20 také nabídne dostatek parkovacích míst. Všechny tyto budovy navíc nabízí volné kancelářské plochy.

Parkujte také mimo centrum

Ne všude musí být parkování problém. O tuto problematiku je však dobré se zajímat již od začátku Vašeho hledání nových prostor.

Pokud hledáte novou kancelář, musíte brát v potaz všechny požadavky a to i ty na počet míst. Musíte si dobře rozmyslet kolik parkovacích míst Vám bude stačit. Počítejte s tím, že zde budou muset parkovat i Vaši dodavatelé, partneři a klienti. Proto budovy s dostatečným počtem míst a dobrou dopravní dostupností jsou jasná volba.

Mohlo by Vás také zajímat srovnání cen pronájmů kanceláří v Praze. 

Pražské kanceláře

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde