Nonstop a bez provize

Pronájem kancelářských prostor Praha | Kancelářské prostory v Praze

Posted by prazskekan2 on 21.12.2020
| 0

Pokud hledáte kancelářské prostory k pronájmu nejenom v Praze a nevíte si rady, jste na správném místě. Vhodný pronájem kanceláře Praha hledáme pro naše klienty již 14 roků a v nabídce máme více jak 500 kancelářských prostor ve všech pražských lokalitách.

Pojďme si spolu popsat v rychlosti situaci v Praze a třeba vám doporučit jednotlivé lokality a zvolit vhodný postup,  jak hledat kanceláře v Praze.

Kancelářský prostor k pronájmu Praha

Hlavní město prostě táhne a to se asi jen tak nezmění. Kancelářské prostory tu hledá většina českých i zahraničních společnosti. Důvodů je samozřejmě několik.

Proč chtít kancelářský prostor v Praze?

  • Obchodní vybavenost Prahy (velké množství společností, centrum všeho, banky, pošty, instituce, pronájem kanceláře Praha, …)
  • Občanská vybavenost Prahy (restaurace, kavárny, obchody, skvělá dopravní dostupnost MHD, …atp.
  • Reprezentativní adresa
  • Blízkost letiště
  • Skvělé dopravní spojení skrz dopravní uzly / dálnice
  • Velká koncentrace lidí (například Futurama business park)

Prostory nejenom v centru Prahy 1

Kancelářské prostory Praha 1 v centru jsou samozřejmě nejvíce poptávané. Ostatní lokality, jako například Praha 4 a Praha 5, ale nezůstávají tolik v závěsu. Může za to hlavně dopravní dostupnost, nová obchodní centra, která rostou jako houby po dešti no a nové kancelářské budovy, které je následují. Praha se nám tedy v rámci kancelářských prostor rozrůstá a pozornost potenciálních nájemníků už se nezaměřuje pouze na oblast kolem Václavského náměstí a Náměstí republiky, ale už se tříští mezi oba břehy Vltavy a širší centrum.

Pronájem nebytových prostor Praha

Pokud mluvíme o kancelářích, nesmíme zapomenou na další komerční nemovitosti nebo chcete-li pronájem nebytových prostor také v Praze. Kanceláře jsou pouze špička ledovce. Komerčních prostor, které se nabízejí k pronájmu, je celá řada. Jde hlavně o obchody, restaurace, hotely, kavárny, sklady, logistické parky, …apod. Jak vidíte, pronájem nebytových prostor Praha není pouze o kancelářích, ale mají širší záběr.

Kancelářské prostory bez provize

Pro ty z vás, kteří aktuálně hledají vhodné prostory pro kancelář, sklad, obchod nebo restauraci, máme skvělou zprávu. V naší databázi máme více jak 500 kancelářských prostor v Praze a více jak 200 komerčních nemovitostí, nabízejících pronájmu již od 200 Kč/m2.

Poptávejte prostory bez jakékoli provize, rádi vám zdarma poradíme a nabídneme všechny vhodné možnosti.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Pražské kanceláře

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde