Nonstop a bez provize

Jak vybavit správně kancelář k pronájmu v Praze? | Ideální zařízení pronájmu kanceláře

Posted by prazskekan2 on 1.5.2020
| 0

Ptáte se jak vybavit kancelář k pronájmu? ✅ Rádi byste si zařídili kancelář útulně, podle nových trendů a ideálně za rozumnou cenu? Pokusíme se Vám poradit, jak takovou kancelář vybavit tak, aby Vám vyhovovala, „šla s dobou“ a zároveň vám ceny vybavení neutrhla kapsu.

Jak ideálně vybavit svou kancelář?

Modernizujete svou kancelář nebo jste se právě přestěhovali a máte nový pronájem kanceláře Praha? Je jedno, zda zařizujete kancelář pro sebe nebo pro svoje zaměstnance. Hlavní prioritou by pro vás mělo být pohodlí, příjemné prostředí a inspirativní vybavení / zařízení kanceláře. Jen tak můžete dosáhnout ideální efektivity práce Vás nebo / i Vašich zaměstnanců. Věnujte VYBAVENÍ KANCELÁŘE velkou pozornost, vyplatí se to.

pronájem kanceláře praha

Podle čeho kancelářské vybavení vybírat?

Podle jakých kritérií by měl výběr zařízení kanceláří probíhat? Co byste měli zvážit?

 • velikost kanceláří
 • počet zaměstnanců
 • způsob práce
 • orientace kanceláře dle světových stran
 • druh návštěv v kanceláři
 • věkový průměr zaměstnanců
 • potřeby zaměstnanců

Jaké by mělo vybavení kanceláře splňovat kritéria?

 • praktičnost
 • střídmost
 • elegantnost
 • účelnost
 • modernost
 • bez rušivých elementů
 • snadná manipulovatelnost

Podobu kanceláře komunikujte se zaměstnanci

Klíčovým okamžikem výběru vybavení kanceláře je diskuze všech pracovníků. Názor těch, kteří budou v kancelářích pracovat a tudíž denně používat vybavení kanceláří pro vás musí být klíčový. Radíme rozpoutat diskuzi na téma zařízení kanceláře a pak se snažit přijít ke všeobecnému konsensu. Hlavní slovo má samozřejmě vedoucí / majitel, ale názory uživatelů zařízení kanceláří by ho / vás měli zajímat na prvním místě. Předejdete tak pozdějším stížnostem na nevhodnost zařízení a zároveň tím dáte zaměstnancům / kolegům pocit, že jsou součástí týmu a mohou se účastnit rozhodovacích procesů.

Kancelářské osvětlení

Jedním z nejdůležitějších věcí v rámci zařízení kanceláře je její osvětlení. Přirozené světlo je pro lidské oči mnohem příznivější než umělé. Míra kvality denního osvětlení závisí spíše od místa kanceláře, nikoliv od jejího vybavení. Denního světle v kanceláři díky masivní zástavbě ubývá. Chtě nechtě je nutné pomoci kvalitním osvětlením. Při výběru osvětlení kanceláře nešetřete, vaši zaměstnanci to ocení a budou pracovat mnohem efektivněji, než kdyby žmourali na práci a navštěvovali často očního lékaře.

Kancelářský nábytek

Když se řekne kancelářský nábytek, jde hlavně o velký stůl a velmi kvalitní kancelářskou židli. Na obou věcech opravdu nešetřete. Nábytek budete používat roky a vyplatí se do něj investovat. Hlavním aspektem, kromě pohodlí, je u nábytku užitnost a úložné prostory. Další věcí, kterou doporučujeme zvážit je nastavitelnost výšky a variabilita při rozšiřování počtu zaměstnanců. Nespěchejte a zvažujte dobře, co vlastně potřebujete. Za domácí úkol byste si měli udělat seznam věcí, které by dle vašeho pohledu měly židle, stoly a skříně splňovat.

Koberec v kancelářích

Pokud chcete v kanceláři koberec, dejte si pozor na několik věcí. Koberec, alespoň ten klasický, se špatně udržuje a má kratší životnost. Když už koberec, tak nějaký kvalitní, pochozí a s dobře zvolenou barvou kvůli oděrům a špíně.

Výpočetní technika

Co se výpočetní techniky týká, tam je asi každému jasné, že jde o nejdůležitější investici. NE vždy se vyplatí poslouchat pracovník IT oddělení, ale při nákupu výpočetní techniky radíme minimálně konzultaci s profesionály. Ano, jejich nároky jsou vyšší než u klasického zaměstnance, ale minimálně se vyplatí vyslechnout jejich názor.

Dekorace kanceláří

Dekoraci kanceláří, zvelebení kanceláří, … bychom nechali na něžném pohlaví. Dámy, které budou v kanceláři pracovat budou určitě moc rády, pokud je do procesu zútulnění pracovního prostředí zapojíte. Budete překvapeni, pokud povolíte uzdu jejich představivosti a požádáte je minimálně o radu či pomoc.

500 kanceláří k pronájmu v Praze

Snad vám naše rady jak vybrat kancelářské vybavení pomohly. Vybrali jsme pro vás z našeho pohledu ty nejdůležitější aspekty používané při rozhodování nad vybavením Vaší „kanceláře roku„. Snad jsme Vás moc nerozčílili a snad s námi alespoň v některých případech souhlasíte.

Děkujeme za Váš čas a pokud budete vy někdy hledat kanceláře Praha 1 a nejenom jedničku (máme v nabídce 500 kancelář po celé Praze), rádi Vám nonstop nejenom při hledání vysněné kanceláře pomůžeme, ale klidně i bezplatně poradíme.

Jsme tu pro vás nonstop a bez jakékoli provize.

Pražské kanceláře

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde