Nonstop a bez provize

TOP 5 kanceláří v Praze | TOP nebytové prostory Praha

Posted by prazskekan2 on 6.3.2020
| 0

Přinášíme vám TOP 5 kanceláří a nebytových prostor v Praze.✅ Hledáte TOP pronájem kanceláře Praha a říkáte si, kde je nejlepší svoji společnosti umístit? Máme pro vás 5 TOP tipů dle našich 14 letých zkušeností s kancelářemi na pronájme v Praze. Ano, jde o subjektivní pocit a je založen pouze na našich zkušenostech a názorech. Jsme si vědomi, že někoho můžeme naším výběrem zaskočit nebo překvapit, ale stejně sem náš názor na TOP 5 KANCELÁŘÍ V PRAZE umístíme a uvidíme z reakcí, zda se vám náš výběr líbil.

TOP 5 kanceláře a TOP Nebytové prostory Praha

Náš výběr TOP kanceláří a nebytových prostor začneme nejlépe Prahou 1. Ta je nejvíce poptávaná a samozřejmě i za nejvyšší cenu. Ve všech vybraných lokalitách můžete najít skvělé kanceláře za výborné ceny. My jsme se rozhodli vybrat ty, na které registrujeme nejvíce poptávek, tedy nejpoptávanější kanceláře v Praze.

Kanceláře Palladium

Pronájem kanceláří v Palladiu je opravdu top. Jde o jednu z nejvíce vyhledávaných kancelářských budov v Praze. Palladium díky své poloze ihned na metru Náměstí Republiky a v samém centru Prahy nemá o nájemníky nouzi. Volných kancelářských ploch zde rychle ubývá a je tedy nutné poptávat s dostatečným předstihem před samotným stěhováním nebo potřebou sedět. Kanceláře Palladium vřele doporučujeme a bez provize rádi nabídneme.

Kanceláře Atrium Flora 

Chcete kanceláře na trojce? Chcete být na metru a neutratit za pronájem v áčkové budově majlant? Pak je pro vás nejlepší volbou kancelářská budova Atrium Flora. Budova Atria už není nejmladší, nicméně jde stále o moderní kancelářskou budovu, která je součástí obchodního centra a je umístěná přímo na metru. Z metra do kanceláře to jsou tedy jen cca 3 patra výtahem nebo po eskalátorech a můžete ihned pracovat. Navíc má budova opravdu velké zázemí a nemusíte během dne tedy nikam odcházet. Vše je na jednom místě, včetně podzemních parkovacích míst. ZA 3 minuty jste metrem v centru a přitom v jednom z pražských nejrušnějších míst. doporučujeme prohlídku, umíme ji samozřejmě BEZ provize.

Kanceláře City Tower

Nejvyšší budova Praha City Tower láká hlavně významné české i zahraniční společnosti. Sídlo společnosti v nejvyšší budově Prahy je známka prestiže. Cena City Toweru je pravda trochu vyšší, ale renomé, který tím každý nájemník získá za to stojí. City Tower je prostě in a dlouho ještě bude. Business lokalitu Pankráce, jehož je City Tower součástí asi ani není potřeba představovat. Přímé napojení na metro, obchodní centrum Arkády, blízkost pražské výpadovky na Brno,…apod. jsou jen malou ukázkou výhod budovy a jejího umístění. Doporučujeme poptat, umíme pomoci bez provize.

Kanceláře Anděl Park

Samostatnou kapitolou je pak Anděl a jeho kancelářský potenciál. Anděl se v posledních letech stal druhým centrem Prahy a těží z velké koncentrace lidí kolem metra. Vyrostly tam velké business parky a Anděl je v rámci množství poptávek po kancelářích podobný centru Prahy. Pokud bychom měli vypíchnout jednu kancelářskou budovu na Andělu, byl by to Anděl Park. Blízkost metra, rušná, ale upravená ulice Radlická, mnoho obchodů a restaurací v budově a jejím okolí, skvělá cena, blízkost letiště,… to jsou jen některé z výhod této krásné a moderní kancelářské budovy.

Kanceláře Amazon Court 

Když se řekne kanceláře na Praze 8, každý ihned myslí na okolí Křižíkovy stanice metra. Ano, to je pravda a Křižíkova je v kurzu. Naši klienti ovšem více poptávají lokalitu Rohanského nábřeží, které je nejen moderní a výborně dostupné, ale získalo si díky mnoha zahraničním a nadnárodním společnostem sídlícím v této lokalitě, určitou prestiž. Rohanské nábřeží prostě frčí a jedna budova obzvláště. Tou kancelářskou budovou je Amazon Court.

Kanceláře v Praze bez provize

Snad se vám náš výběr TOP 5 kanceláří v Praze líbil. Pokud s ním nesouhlasíte, chápeme to a omlouváme se, že jsme nevybrali vám sympatičtější budovy.

Pokud hledáte kancelář v Praze a chcete BEZ provize pomoc s výběrem, budeme moc rádi spolupracovat. V nabídce máme více než 500 Kanceláří v Praze.

Děkujeme za Váš čas, Pražské kanceláře.

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde