Nonstop a bez provize

Luxusní kanceláře v Praze | VIP designové kanceláře

Posted by prazskekan2 on 3.2.2020
| 0

Hledáte Luxusní kanceláře Praha?✅ Nestačí vám standardní pronájem kanceláří, které najdete na každém rohu? Hledáte něco designově povedeného, v prestižní VIP lokalitě Prahy, unikátní a tím pádem pro Vás a Vaší společnost inspirativního? Protože naprosto chápeme Vaší potřebu a víme, že poptávka po exkluzivních kancelářích v Praze roste, rozhodli jsme se na našem webu připravit nabídku luxusních kanceláří ve všech pražských lokalitách.

Luxusní kanceláří v exkluzivních pražských lokalitách

Když se řekne LUXUSNÍ KANCELÁŘ, každý si hned představí drahý nábytek, drahý koberec, drahé služby, moderní nebo zrekonstruovanou budov a samozřejmě velmi cenově náročnou lokalitu v Praze. A je to vlastně pravda, kombinace všech těchto faktorů určuje míru exkluzivity kancelářských prostor a vlastně i cenu za pronájem kanceláře Praha.

Kdo poptává luxusní kanceláře v Praze?

Na tuhle otázku je těžké odpovědět. Na trhu působíme již více než 14 roků, ale prozatím se nám nepodařilo přesně definovat typ poptávajícího podobných kanceláří. Vždy nás někdo překvapí. Z klienta, kterého bychom na začátku spolupráce zaškatulkovali mezi poptávající luxusních kanceláří nakonec skončí v tzv. béčkové budově a naopak. Odhadnout kdo má jaký vkus a kdo má jaké možnosti je na začátku vždy těžké, a nakonec také velmi překvapivé.

Konkrétní nájemníci exkluzivních kanceláří

Luxusní kanceláře tak poptává vlastně kdokoli, kdo má aktuálně dost peněz / daří se mu v obchodě, rád si dopřeje luxus, potřebuje / chce udělat dojem na obchodní partnery, má to blízko místa, kde bydlí anebo ho k tomu zkrátka dohnali okolnosti businessu – díky své profesi nemůže sídlit kdekoli. Takovou skupinou jsou například právníci, notáři, poradci, politici, …atd. na druhé straně luxusní kanceláře vyhledávají také cizinci, kteří mají stále větší nároky než domácí klientela.

Jaká je cena VIP kanceláří v exkluzivní lokalitě?

Kvalitu je nutné zaplatit. Ten, kdo hledá luxusní kancelář v reprezentativní čtvrti, musí počítat s vyšší cenou. Ta začíná klidně na dvojnásobku standardní ceny pronájmu kanceláří. Může se pak vyšplhat až na pětinásobek v případě, že kancelář splňuje vše shora uvedené a navíc je výborně dostupná MHD i autem, v ceně je i soukromé parkoviště, jedná se o lokalitu v centru Prahy, …apod. Pro představu, cena luxusní kanceláře se pohybuje mezi 400 Kč/m2/měsíc a 1.000 Kč/m2/měsíc. Hodně záleží i na doplňkových službách jako je starost o poštu, telefonní management, vybavení / zařízení kanceláře, recepční a asistenční služby (psaní na stroji, těsnopis, kopírovací služby, donášková služba, … atp.

Kde luxusní kanceláře hledat?

Pokud opravdu hledáte pronájem luxusní kanceláře Praha v exkluzivní lokalitě a s výjimečným duchem, rádi Vám s hledáním pomůžeme. V nabídce máme více než 500 kanceláří v celé Praze a za 14 let na trhu jsme kanceláří pomohli najít více než 1.000 klientům. Našim klientům pomáhá s jejich potřebami 5 profesionálních makléřů, kteří jsou k dispozici nonstop a pracují samozřejmě vždy bez jakékoli provize. Neváhejte nás tedy kdykoli kontaktovat, jsme tu pro vás.

Pražské kanceláře

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde