Nonstop a bez provize

Prodej kanceláře Praha | 200 kanceláří k prodeji v Praze

Posted by prazskekan2 on 7.1.2020
| 0

Představujeme prodej kanceláře Praha ✅. U nás kromě pronájmů kanceláří najdete také kanceláře k prodeji v celé Praze. U nás si určitě vybere i za předpokladu, že jste velmi náročný kupec a hledáte velmi výhodnou KANCELÁŘ NA PRODEJ v Praze. Hledáte kancelář k prodeji v Praze nebo kancelář v Brně, Ostravě nebo zatím nemáte preferované město a hledáte kancelář například ve Středních Čechách nebo na Jižní Moravě? Není problém, v naší nabídce máme všechny kanceláře v Česku. Stačí poptat BEZ jakékoli provize.

Prodej kanceláře Praha

Nejdříve se budete muset rozhodnout, zda plánujete podnikat ve své činnosti dlouhodobě nebo je to přechodná, dočasná záležitost. Můžete totiž platit po několik následujících desítek let nájem a riskovat, že se majitel nemovitosti za dva roky rozhodne k jinému využití prostor a vy se tak budete muset poohlížet po novém sídle, což vás bude stát nejen slušné peníze, ale především kvanta drahocenného času. A tímto časem nemyslíme jen dobu nutnou k samotnému přestěhování, ale také vyhledávání nové vhodné lokace pro dostatečně reprezentativní a dopravně dosažitelné sídlo a následnou změnu vizitek, webových stránek či informování pravidelných klientů spolu s veškerými úřady, bankami apod. Prodej kanceláře v Praze, respektive koupě kanceláře do svého vlastnictví je tedy jednou z dalších variant, kterou byste kromě investice pro pronájem kanceláře Praha mohli zvažovat.

Jak financovat nákup kanceláře v Praze

Nejdůležitější věcí je samozřejmě financování nákupu kanceláře. Je samozřejmé, že ne každý má samozřejmě v dnešní době peníze na to, aby si kupoval kancelář v hotovosti. Zde se nabízí možnost vhodně nastaveného úvěru. Ty jsou dnes relativně dostupné (zájemci si mohou vybírat z nabídky několika bank) a jednotlivé splátky se v dané lokalitě mohou víceméně rovnat tomu, co byste zaplatili za nájem pronajaté kanceláře, zatímco by váš osud ležel v rukou jejího majitele. A co je nejlepší, konce splácení se na rozdíl od konce plateb nájemného jednou dočkáte – a to už po zhruba 15 letech. Proto nákup kanceláře na úvěr není dnes tak špatný nápad. Jediné, co je potřeba opravdu dobře zvážit jsou svoje vlastní limity v rámci nastavení měsíčních splátek.

Vyplatí se investovat do koupě kanceláře v Praze?

Bohužel je nutné říci, že ne každý z nás má rád riziko a je podnikavý. Přes tento handicap má nemalá část z nás chuť se svými penězi pracovat tak, aby se dlouhodobě zhodnocovaly, a to nejlépe při minimalizaci podstupovaného rizika. Spořicí účty a termínované vklady se z hlediska výnosů limitně blíží nule, investice do akcií nebo fondů bývají často složité a pro naprostou většinu lidí proto i obtížně uchopitelné.

Kanceláře na investici

Pozor, kancelář pro investiční účely může zakoupit i fyzická osoba (a to dokonce i na úvěr). Zakoupená kancelář se následně pronajme koncovému zájemci a investorovi z ní plyne garantovaný výnos kolem 4 – 8 % ročně v závislosti na tom, zda si nájemníka obstará sám nebo zda jej pro něj zajistí profesionální makléř / investor.

Jak koupit kancelář v Praze bez provize?

Jak jsme již psali, pokud nám důvěřujete a dáte nám možnost Vám připravit nabídku kanceláří v ČR, budeme moc rádi za vyplnění poptávkového formuláře. Napište nám e-mail nebo jednoduše zavolejte nonstop.

Děkujeme za Váš čas a těšíme se na případnou spolupráci.

pronájem kanceláře praha

Prodej a pronájem kanceláře v Praze na Prazskekancelare.cz

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde