Nonstop a bez provize

Obchodní prostory k pronájmu v Praze

Posted by prazskekan2 on 3.10.2019
| 0

Retail prostory Praha

Pronájem retail prostor je v Praze samostatná kapitola. Orientovat se v pronájmech retail prostor v Praze není vůbec lehké. Na trhu působíme 14 let a máme sami problém držet krok se stále se měnící nabídkou pronájmu obchodů, kaváren, restaurací, hotelů a podobných typů komerčních prostor.

Co je naším cílem

Z naší pozice realitního makléře se Vám pokusíme v krátkosti vysvětlit rozdíly mezi jednotlivými typy obchodních a vůbec komerčních pronájmů tak, jak je vnímáme my a jak k nim denně při realitní činnosti přistupujeme.

Retail, co to je?

Vysvětlíme v krátkosti, co je to retail prostor. Do pronájmu obchodních prostor nebo jak se jim souhrnně říká retail prostory, patří zejména pronájem klasických obchodů a převážně v přízemí činžovních nebo obchodních domů. Účel, pro který jsou obchodní prostory pronajímány je převážně prodej produktů nebo služeb přímým zájemcům, kteří přijdou do obchodu z ulice.

Retail prostory v Praze

Pražský trh s retail prostory v Praze se v posledním desetiletí drasticky změnil. Ekonomice se daří, v centru a nejen tam, přibyly nová obchodní centra a trh s prodejem produktů díky sílící kupní síle obyvatelstva / narůstajícím počtům turistů stále stoupá. Spotřeba potenciálních klientů obchodních řetězců a maloobchodů táhne zájem o tyto prostory, způsobuje jejich nedostatek na trhu a samozřejmě navyšuje cenu v Praze a nejen tam.

Jak poptat retail

Poptávat obchodní prostory k pronájmu v Praze je dnes velmi jednoduchá, ale drahá záležitost. Existuje celá řada webových stránek, agentur a realitních společností, které se chtějí na boomu posledních let přiživit a vybírají provizi z obou stran. Jak ze strany potenciálního nájemníky (strana poptávky), tak ze strany pronajímatele (tedy majitele).

Pražské kanceláře

Pražské kanceláře zprostředkovávají pronájem kanceláře a obchodních prostorvždy bez jakékoli provize. Nebojte se nás oslovit, pokud nehledáte přímo obchodní prostory a chcete se třeba jen na něco zeptat, stejně jsme tu s radami a pronájmy komerčních nemovitostí NONSTOP.

Komerce v Praze

Komerční nemovitosti a jejich pronájem je těžké popsat. Jde o nabídku kompletně všech prostor, které slouží pro komerční účely. Víme, zní to hloupě, ale je potřeba si uvědomit, na čem v rámci pronájmu nebo využití nemovitostí lze vydělat peníze. Pozor existuje vyjímka a to jsou pronájmy bytů a domů, tedy rezidenčních nemovitostí, tam lze na pronájmu / nemovitosti také vydělat, ale nespadají logicky pod komerční nemovitosti.

Mezi komerční nemovitosti patří kanceláře, pronájem pražských business center, obchody, restaurace, kavárny, hotely, penziony, komerční pozemky,…apod.

Nebytové prostory k pronájmu Praha

Nebytové prostory v Praze. To je oříšek sám o sobě, hlavním typem komerčních nemovitostí zůstává pronájem kanceláře. Tento typ komerčního pronájmu je nejvíce flexibilní a „točí“ se v něm nejvíce prostředků. Nejen v Praze existují tisíce kancelářských prostor k pronájmu. Vyznat se v trhu je velmi těžké. Existují velké kancelářské celky přes 1.000 m2 v áčkových budovách nebo 10 metrové kanceláře v činžovních domech.

Kanceláře patří do komerce

Pokud budete hledat výhodné a nové kanceláře, doporučujeme oslovit některého z poskytovatelů, kteří mají historii na trhu, kompletní nabídku z celé Prahy a hlavně pracují BEZ provize. Můžete, pokud chcete, zkusit klidně Pražské kanceláře budeme se těšit na spolupráci.

Virtuální kanceláře 

Zvláštní oblastí jsou tzv. virtuální kanceláře v Praze. Jde převážně o registraci sídla společnosti s doplňkovými službami jako starost o poštu a přebírání telefonních hovorů.

Haly k pronájmu v Praze

Haly a sklady jsou posledním, a přitom jedním z hlavních typů komerčního pronájmu. Jde o specifickou oblast, kterou lze jen těžko obsáhnout jedním článkem. Česko díky své poloze uprostřed Evropy opravdu funguje hlavně jako tranzitní země. Z tohoto důvodu je v ČR a hlavně kolem Prahy velké množství překladišť a logistických parků vůbec.

Malé sklady

Kromě těchto skladovacích ploch, které mají plochu nad 10.000 m2 jsou v Praze a nejen tam k dispozici také malé sklady v desítkách nebo stovkách metrů, které si lze pronajmou na přechodnou dobu nebo delší časový úsek.

Co doporučujeme

Doporučujeme opět vybrat některého z agentů, kteří pracují zdarma a ti vám rádi poradí. Nebo se můžete obrátit přímo na nás a my vám celým procesem výběru komerční nemovitosti provedeme od A do 7, krok po kroku a samozřejmě bez jakékoli provize.

Budeme se těšit na případnou spolupráci a vyplnění rychlé poptávky, ať už se Váš dotaz týká čehokoli.

Pražské kanceláře

 

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde