Nonstop a bez provize

Jak stěhovat kancelář – PRAVIDLA

Posted by prazskekan2 on 4.7.2019
| 0

Přestěhujte svou kancelář podle plánu

Musíte nebo chcete stěhovat svou kancelář? Nejdříve se rozhodněte, zda přenechat kompletní stěhování profesionálům, či si některé věci přestěhovat sami. (většinou se jedná o osobní věci, dokumenty, atd..).

Ať už se rozhodnete jakkoli, měli byste zvažovat několik věcí, důležitých pro celý proces stěhování.

Položte si otázky typu:

  • co všechno se bude stěhovat případně vyklízet (tento faktor se může několikrát změnit)
  • co všechno se bude obalovat do ochranných folií
  • připravte plán stěhování (jaké věci se budou ze stávajícíh míst stěhovat na místa nová)
  • jestli budou stěhována těžká břemena (např. trezory, servery,…apod.)
  • jak bude celá akce probíhat – diskutujte se stěhovací firmou

Termín stěhování Vaší kanceláře

Jak určitě víte, čas jsou peníze. Důkladně zvažujte kdy se chcete stěhovat a kolik času chcete nebo musíte stěhování věnovat. Vyberte nejklidnější den dle vašich zkušeností. Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit úterý či čtvrtek. Ptáte se proč? Pondělní rána jsou příliš hektická a v pátek každý spěchá co nejrychleji z práce na chatu.

Příprava před stěhováním

Ptáte se, jak lze stěhování kanceláře urychlit a zjednodušit? Nejdříve zkuste zajistit dostatečný parkovací prostor pro stěhovací vůz. Ve většině případů stačí natáhnout pásku s cedulkou „stěhování“, případně na parkovací místo postavit cca dva služební vozy (stěhovací vůz zabere více místa než vůz osobní). Pokud se jedná o místo v centru města a stěhovací vůz by měl stát na chodníku, případně v zóně, kde je zakázáno parkování, je třeba se předem poradit s Městskou policií a nejlépe vyřídit povolení. Toto platí pro místo nakládky i vykládky.

Zajistěte si dostatek krabic a obalového materiálu jako jsou strečové a bublinkové folie. Důležité je všechny věci označit a zanést do plánu stěhování pro přesné umístění na novém místě, abyste mohli na novém místě začít co nejrychleji pracovat. Stěhovací plán je důležitou součástí při procesu stěhování firem a naši pracovníci se tohoto plánu drží z důvodu vyšší rychlosti a efektivity. Jedná se o půdorysná zakreslení stávajících a nových kanceláří. Každá stávající kancelář má své číslo nebo označení (může být i jméno vašeho zaměstnance). Stejné číslo nebo označení je i na krabicích a nábytku v kanceláři.

Důrazně vám doporučujeme zajistit přístup do všech prostor týkajících se stěhování. Informujte prosím své zaměstnance s předstihem o změně adresy vaší společnosti, aby se mohli na stěhování s dostatečným předstihem připravit. Pokud to bude možné, určete jednoho zaměstnance, který bude naším pracovník k dispozici pro případné dotazy.

Pojďme na to

V den stěhování kanceláří je nutné dobré načasování. Aby se celý proces urychlil a byl efektivní, nemělo by dojít k prodlevám z jakékoli strany. Všichni a všechno musí být na svém místě a čekat na stěhovací vozy. V místě nových kancelářích by mělo být dostatek zaměstnanců na pomoc a organizaci vykládání.

Držíme vám palce a doporučujeme oslovit profesionální stěhovací společnosti, které vám poradí a celý proces zorganizují za vás.

Pokud chcete poradit s výběrem profesionálů na stěhování, vyplňte Váš požadavek bez provize do našeho poptávkového formuláře na kanceláře.

Pražské kanceláře

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde