Nonstop a bez provize

Pronájem kanceláře

Posted by prazskekan2 on 12.5.2019
| 0

Pronájem kanceláře – vylepšení rychle a levně

V dnešním článku jsme si připravili pár tipů, jak se cítit lépe ve Vašem pronájmu kanceláře. Snad pro každého je důležité, aby na něj okolí, ve kterém pracuje, působilo stresově, nevyváženě a nikdo by se v něm necítil dobře.

Zároveň je podloženo, že když se cítíte v práci spokojeně, stejně tak, jako doma, zvýšíte tím svou produktivitu. První krok je tedy zvelebit si pracovní prostředí.

Začněte květinou – rostlina je základ útulné kanceláře

Jako jeden z našich tipů je květina. Spousta výzkumů prokázala, že příroda nás podvědomě činí šťastnější. Dobrá volba jsou například nenáročné sukulenty. Nepotřebují téměř žádnou péči, nerostou moc do výšky a do délky. Dále pak palmy pomáhají čistit ovzduší a opět nejsou náročné k údržbě. Můžete také sáhnout po okrasnějších květinách, jako například orchideje. Banánovník by taky nemusel být špatný, ne?

Pijete kávu & čaj? Zkuste moderní termohrnek

Ať již pijete kávu, nebo čaj, rozhodně budete potřebovat odolný hrnek, který udrží nápoj co nejdéle teplý, případně studený. Je nám jasné, že káva je takový startér pro spousty lidí a ani my si bez něj nedokážeme představit ráno. Pokud volíte odolný hrnek, zkuste ten, který je vyrobený z nerezové oceli.

Usaďte se pohodlně – zkuste polštář z paměťové pěny

Několik hodin sezení na židli je jistě nezdravé. Člověka z toho bolí záda, ničí si páteř a může mu být až nevolno. Pořiďte si do kanceláře pohodlný polštářek, který Vám napomůže s lepším držením páteře a odprostí Vás od spousty bolavých večerů. Dále můžete sáhnout i po menším rehabilitačním míči, díky kterému budete sedět rovně bez nutnosti sebekontrolování se.

Zorganizujte si svou práci – pořiďte si organizér stolu

Je obecně známo, že nepořádek způsobuje u člověka úzkosti. Pokud se rozhodnete si uklidit stůl, budete se cítit nejen lépe, ale dokonce budete mít i více místa na lokty a tím pádem se zvýší i Váš komfort.

Začněte používat elektronická / digitální zapisovadla

Pokud patříte mezi osoby, které si během schůzky narychlo načmárají poznámky a poté se v nich nevyznají, rozhodně Vám pomůže Moleskin Smart Writing Set. Díky této pomůcce si můžete pomocí chytrého pera zapsat poznámky do speciálního poznámkového bloku a ten poté Vaše poznámky převede do digitální podoby a uloží přímo do vašeho smartphonu. Toto Vám jistě usnadní následné sdílení poznámek a rozlušťování Vašich čmáranic.

Relaxujte při hudbě – používejte aplikaci na zvukovou kulisu při práci v kanceláři

Máme na mysli aplikaci Noisly, která kolem Vás vytvoří příjemnou atmosféru, díky správnému mixu zvuků. Jedná se o tzv. bílý šum, který Vám napomůže soustředění a lepším výkonům v kanceláři.

Dobíjejte chytře – pořiďte si powerbanku

Zde není nutné se rozepisovat. Powerbanka se hodí kdykoliv a kdekoliv. Nabijete svůj mobil a můžete fungovat dál bez nutnosti zásuvky. Navíc se nebudete ráno muset stresovat, že jste zapomněli přes noc zapojit mobil do nabíječky.

Zvyšte své pohodlí u monitoru notebooku – pořiďte si stojan na notebook

Stojan na notebooku Vám umožní si zvednout monitor do výšky očí a kovové tělo stojanu pak napomáhá chlazení Vašeho zařízení. Tato pomůcka Vám jistě ušetří mnoho bolesti za krkem, které by se Vám jinak dostalo právě kvůli hledění směrem dolů na monitor.

Nechte se inspirovat uměním – pořiďte si do kanceláře nějaký umělecký kousek

Ve Vaší kanceláři nesmí chybět alespoň jeden kousíček umění, ať už se jedná o obraz, skulpturu, nebo o sošku. Výběr je na Vás, ovšem lepší pocit zaručujeme ve všech případech.

Základ je příjemná barva kanceláře – vymalujte si podle Vašich pocitů

Barva kanceláře je velmi důležitá jak vylepšit pronájem kanceláře:

  • Světle oranžová = energická barva, povzbuzuje kreativitu, nadšení a podporuje pocit štěstí
  • Šedá = neutrální barva, lze jí nakombinovat s černou, bílou, nebo hnědou. Jedná se o klidnou barvu, která nevzbuzuje emoce
  • Mechová zelená = Dodá kanceláři teplo, vhodná pro samotáře, osvěžující barva
  • Krémová / béžová = další neutrální barvy, u kterých se dobře kombinuje nábytek. Vhodné do kanceláří o všech velikostech
  • Světle modrá = uklidňuje, podporuje produktivitu a pomáhá při koncentraci
  • Světle hnědá = pocit síly
  • Olivová = vhodná do míst, kde se dlouho soustředíte na jednu a tu samou věc. Dobře se kombinuje s černou a hnědou
  • Purpurová = podporuje kreativitu, koncentraci a motivaci

Hodně štěstí pří zútulňování pronájmu Vaší kanceláře. Inspiraci jak vylepšit svůj kancelářský prostor nebo jak vybrat správnou kancelář přinášíme i na našich dalších webových stránkách. Nechte se inspirovat, držíme Vám palce.

Pražské kanceláře

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde