Nonstop a bez provize

Jak hledat a vybrat vhodný pronájem kanceláře v Praze

Posted by prazskekan2 on 27.10.2018
| 0

Kanceláře Praha – jak a kde hledat?

Potřebujete novou kancelář? ✅ Společnost a jejich vlastníci nemají při hledání vhodných kanceláří k pronájmu lehký kol. Vyznat se v dnešní době v nabídce kanceláří k pronájmu v Praze a zvolit ideální kancelářské prostory, které budou firmě a jejím zaměstnancům vyhovovat minimálně několik let, není lehký úkol.

článek: Začínají se naplňovat dřívější prognózy o strmém růstu neobsazenosti kanceláří k pronájmu nejen na Praze 1(byla dosažena prakticky rekordní výše a další růst je predikován). Lokalita hraje nadále dominantní roli v rozhodování nájemců, kdy vévodí Praha 4 spolu s Prahou 5 a Prahou 8. Vidíme tak stále větší rozdíl mezi úspěšnými a méně úspěšnými kancelářskými objekty.

Protože jde o tak důležité rozhodnutí, měli by si ti, kteří o výběru nových kanceláří rozhodují, položit několik zásadních otázek a nic neuspěchat. Jen tak je možné vybrat ideální kanceláře.

V následujícím článku se vám zkusíme poradit, co je nutné velmi dobře zvážit ještě před samotným hledáním vhodných prostor a jaké otázky si určitě položit. Pokud vás nehoní čas a není nutné stěhování během několika dní, dejte si prosím na čas. Jde o důležité rozhodnutí, které je nutné zvážit.

V zásadě jde o několik hlavních otázek, které je hned na začátku potřeba zodpovědět:

1. Jak by měla naše ideální kanceláře vypadat, jak jsme nyní zvyklí pracovat?
2. Jaké má firma do budoucna plány, budeme se rozrůstat, expandovat na nové trhy?
3. Co přesně tedy hledáme, v jaké lokalitě, pro kolik lidí, jak velké kanceláře, od kdy a na jak dlouho?
4. Proč se stěhujeme, musíme se stěhovat, a proč jsme vybrali právě tuhle lokalitu?
5. Kde budeme kanceláře hledat, kdo nám s tím pomůže, a chceme platit provizi za zprostředkování?
6. Kolik je maximální částka, kterou bychom byli ochotni za pronájem zaplatit, a nevyplatí se tedy kancelář rovnou koupit?

Jak hledat a vybrat vhodnou kancelář a kterého zprostředkovatele vybrat?

Jakmile si zodpovíte hlavní otázky a rozhodnete se kancelář k pronájmu hledat. Měli byste se zaměřit především na renomované agentury / realitní kanceláře / zprostředkovatele, kteří mají několikaletou historii na pražském realitním trhu, mají širokou nabídku kanceláří k pronájmu, profesionální makléře a pomohou vám v nejlepším případě bez provize.

Jak takovou společnost ale najít? Můžete zkusit nás, kteří splňujeme všechny shora uvedené body nebo využít společnost Google, kde díky recenzím společností (až 5 zlatých hvězdiček), které dostávají od svých klientů, získáte jasnou představu o kvalitě jejich práce. Naše společnost si prozatím drží pět hvězdiček z pěti a děláme vše pro jejich udržení. Naštěstí se nám daří udržet si dobré recenze našich klientů a pravidelně přidávat další díky nově zprostředkovaným pronájmům kanceláří bez provize. Nejlépe hodnocenou doménou u nás je webová stránka zabývající se převážně malometrážními kancelářemi do 500m.

Kde hledat a vybrat kanceláře k pronájmu v Praze?

Profesionální makléř by se navíc měl umět svého klienta správně ptát. A jsme zase u těch otázek.
Makléř se musí dobře ptát a na konci rozhovoru musí mít jasnou představu, co přesně hledáte a proč to hledáte. Neměl by hlavně podceňovat zejména otázku proč. Jen tak získá nutné informace pro správné zacílení poptávky a vyhledá Vám vysněné kanceláře k pronájmu splňující Vaše hlavní potřeby.

Pokud se klientovi nechce hledat, filtrovat a složitě procházet webovou stránku. Může vždy vyplnit poptávkový formulář a dostane do 30 minut nabídku e-mailem.

Jakmile bude znát odpovědi na všechny otázky a dobře si promyslíte, co vlastně hledáte. Nečekejte už na nic, vyberte vhodného makléře / poradenskou agenturu, která Vám pomůže bez provize a s chutí do toho. Pokud jste udělali dobře domácí úkol a víte, co přesně hledáte a proč, neuděláte chybu a správnou kanceláře k pronájmu za krátko najdete.

Držíme Vám palce a budeme se těšit na případnou spolupráci.

 

Kontaktujte nás kdykoli na tel. čísle: +420 773 295 925 / +420 723 984 360 nebo na e-mailu info@prazskekancelare.com

Těšíme se na spolupráci, Pražské kanceláře.

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde