Nonstop a bez provize

Přehled pronájmů kanceláří v lokalitách Praha 1, Praha 4, Praha 5, Praha 8 a Praha 10 – seznam business center v Praze

Posted by prazskekan2 on 23.2.2019
| 0

Kanceláře Praha 1 ✅ přehled všech lokalit, recenze, ceny a srovnání.

Výčet všech hlavních business center v Praze

Množí se nám dotazy a poptávky na kanceláře k pronájmu a jejich kompletní nabídku ve vybraných pražských lokalitách. Klienti už nechtějí nabídku dvou nebo tří variant, ale rádi by vybírali z desítek možností a zvažovali každou maličkost.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli udělat rychlý a velmi hrubý přehled pronájmů kanceláří ve vybraných lokalitách Prahy. Existuje nepřeberné množství budov, které nabízí komerční pronájmy k pronájmu. Budeme se věnovat těm, které jsou z našeho pohledu nejvíce vyhledávané a poptávané.

Pražské kanceláře působí na českém trhu s komerčními nemovitostmi 14 let. Pronájem kanceláří jsme zprostředkovali už více než 1200 klientům a v naší nabídce je více než 500 malých i velkých kancelářských celků. Měli bychom tedy mít už alespoň základní představu a povědomí o nabídce jednotlivých městských částí od Prahy 1 až po Prahu 10.

Kanceláře k pronájmu Praha 1 – kanceláře v centru Prahy

Jde o centrum města, proto je tedy nejvíce poptávané a samozřejmě i ze všech ostatních varitant nejnákladnější. Nejvíce poptávek po kancelářských pronájmech nám chodí opravdu na Prahu 1. Je to logické hned z několika důvodů. Praha 1 je prostě obchodním i společenským centrem hlavního města. Disponuje největší obchodní i občanskou vybaveností a je zde registrováno největší množství entit což zaručuje nejmenší pravděpodobnost návštěvy kontroly z finančního úřadu. Praha 1 je zkrátka v kurzu a sídlo společnosti zde che mít většina společností, které hledají reprezentativní, dobře dostupné a moderní kanceláře.

Kompletní výběr kanceláří k pronájmu na Praze 1 hledejte na našich stránkách. Určitě si vyberete.

Business centra a jejich kanceláře na Praze 1

Když se bavíme o přehledu pronájmů hlavních nebytových prostor v Praze, máme v tomto článku na mysli převážně pronájmu v tzv. áčkových budovách. Jde tedy hlavně o moderní kancelářská business centra, která se nachází ve většině případů na metru v centru Prahy

Pronájem kanceláře na Václavském náměstí v centru Prahy – kanceláře Diamant, Van Graaf, Palác Koruna, Fénix kanceláře, Luxor, Baťa, Na Můstku 1

Jsme v centru hlavního města. Top lokalitou Prahy 1 je samozřejmě Václavské náměstí a jeho okolí. Jde o velmi prestižní místo pro sídlo společnosti a pokud chce firma působit na Praze 1, přednostně poptává budovy od stanice metra Můstek po Muzeum.

Doporučujeme si Václavské náměstí a jeho okolí projít zjistit veškeré možnosti. Pokud chcete být dobře vidět a udělat skvělý dojem, vyberte pro svou kancelář tuto lokalitu.

Doporučujeme kompletní pronájem kanceláří Václavské náměstí, Diamant, Van Graaf, Fénix a Na Můstrku a samozřejmě bez provize. Vybírejte z desítek možností na Praze 1.

Pronájem kanceláře v širším centru Náměstí Republiky – kanceláře Palladium, Obecní Dům, Hybernia, Burzovní Palác, Kotva, V Celnici, kanceláře Revoluční

Stále se jedná o centrum Prahy 1 a tomu odpovídá i zájem z řad potenciálních nájemníků kanceláří. Druhou nejžádanější lokalitou Prahy 1 je Náměstí Republiky a jeho okolí s budovou Burzovního Paláce, Kotvy, Palladia a části Revoluční ulice. V Praze nenajdete místo s větší koncentrací lidí. Snad jen Anděl, Staroměstské náměstí a Václavské náměstí mohou co do kumulace lidí a obchodů konkurovat. Náměstí Republiky propojuje Nové a Staré město a nabízí skvělou občanskou a obchodní vybavenost. Komplex Palladium a jeho kanceláře k pronájmu jsou už jen pomyslnou třešničkou na dortu této části Prahy 1.

Kanceláře na Náměstí Republiky i s budovou Palladim můžete stejně jako ostatní kanceláře poptat bez provize. Vybírejte z desítek možností na Praze 1.

Pronájem kanceláře Na Příkopě Praha 1 – kanceláře Palác Broadway, Dětský Dům, Slovanský Dům

Nemůžeme nezmínit další významnou a velmi poptávanou lokalitou Nového Města. Spojnicí mezi Václavským náměstím a Náměstím Republiky je ulice Na Příkopě. Mít kancelář v této lokalitě, na jedné z nejprestižnější ulici v Praze je snem každé společnosti. Nájmy zde nejsou nejlevnější, ale duch místa a VIP adresa vše kompenzuje.

Pronájem kanceláří v Dětském Domě nebo ve Slovanském Domě nabízíme bez provize. Kompletní nabídky zasíláme na Váš e-mail do 30 minu. Těšíme se na spolupráci a děkujeme za Váš čas.

Pronájem kanceláře Na Poříčí – kanceláře Bílá Labuť, kanceláře Palác Archa, kanceláře Axa, kanceláře YMCA, kanceláře Imperial

Pokud se zajímáte o centrum Prahy jako lokalitu pro sídlo své společnosti, neměla by Vaší pozornosti uniknou lokalita Na Poříčí. Jde o ideální místo pro Vaši kancelář. Hlavně díky notoricky známému obchodnímu domu Bílá Labuť se z této ulice stala velmi vyhledávaná lokalita pro sídlo společnosti. Nejvíce poptávanou budovou je samozřejmě Palác Archa. Zde je možné najít vybavené a servisované malometrážní kanceláře, ale také velké nevybavené openspace kanceláře s možností rozdělení do menší celků.

Kanceláře Na Poříčí Palác Archa, YMCA a AXA najdete samozřejmě také na našich stránkách. Poptávejte je bez obav, vše je bez provize a rádi Vám se vším pomůžeme. Úkolujte nás zdarma a nonstop.

Pronájem kanceláře Národní třída – kanceláře Quadrio, kanceláře Albatros, kanceláře Palác Chicago, kanceláře Národní divadlo, kanceláře My (Máj), Café Louvre, Metro Palác

Když se bavíme o kancelářích na Praze 1, nesmíme zapomenout na Národní třídu. Poslední z vybraných destinací pro hledání ideálního pronájmu kanceláře je ulice Národní. Známe ji všichni a díky výborné dostupnosti, obchodnímu domu Máj (nyní My), reprezentativním a nově zrekonstruovaným domům, … apod. jde o velmi vyhledávanou lokalitou.

Pronájem kanceláře na Národní třídě v budovách Albatros, Palác Chicago, Metro Palác můžete v kompletním přehledu najít na našich stránkách. Těšíme se na spolupráci.

Kanceláře k pronájmu Praha 4 – přehled lokalit Pankrác, Pražského Povstání, Vyšehrad a Budějovická

V posledních letech se poptávky soustředí okolo třech hlavních center v Praze. Centrum, Anděl (Smíchov) a Pankrác (všechny stanice na metru C od Vyšehradu po Kačerov).

Mezi top business lokality pro Vaši ideální kancelář na pronájem patří určitě Praha 4 se všemi svými hlavními business lokalitami. Společně s Andělem a centrem Prahy jde opravdu o TOP lokality. Praha 4 má navíc díky skvělé dostupnosti metrem i automobilem na D1 největší výhodu z výše zmiňovaných. Existují zde 4 hlavní obchodní místa a všechny jsou samozřejmě na metru. Jde o lokality Vyšehrad, Pražského Povstání, Pankrác a Budějovická. Praha 4 zkrátka žije a je momentálně v kurzu.

Pronájem kanceláře Praha 4 hledejte v naší denně aktualizované sekci lokalita Praha 4

Kanceláře k pronájmu Pankrác Praha 4 – kanceláře City Tower, kanceláře City Empiria, kanceláře Gemini, kanceláře City Point, kanceláře City Green Court, kanceláře Na Pankráci, kanceláře Park View

Tuhle kapitolu prosím nepřeskakujte. Z našeho pohledu je přehled kanceláří, které nabízí jižní část Prahy velmi zajímavý. Kancelář si tu najde opravu každý. Nabídka je velká a začíná 5m2 a končí tisíci metry kanceláří v open space business centrech.

Začneme kancelářemi na Pankráci. Za nás neexistuje v Praze lepší lokalita pro sídlo společnosti. Skvělá dostupnost na metro, D1 na Brno nedaleko, Arkáchy obchodní centrum, několik výškových budov k pronájmu, stovky zahraničních i českých firem (obchodní potenciál) a nejlepší občanská vybavenost v Praze (banky, obchody, restaurace, pošty, kavárny, …apod.). Vřele doporučujeme hledat kanceláře hlavně zde. Nemůžete udělat chybu a tohle místo určitě nastartuje váš business.

Líbí se vám možnost umístění kanceláře v této lokalitě? Poptávejte pronájem kanceláře na Pankráci skrz naše stránky, kde naleznete nejenom kompletní nabídku 500 business center v Praze, ale také doplňkové služby, rady a tipy, jak co nejrychleji a nejsnadněji najít ideální kancelář. Dejte nám šanci, pracujeme navíc bez provize.

Kanceláře k pronájmu Pražského Povstání Praha 4 – kanceláře Pankrác House, kanceláře 5. května, kanceláře Kavčí Hory, kanceláře Česká Televize

Lokalita Pražského Povstání byla jako ideální místo pro kancelář dlouho opomíjena. Nově se zde začaly stavět / opravovat komerční budovy a protože je lokalita mezi Vyšehradem a Pankrácem a výborně napojená na MHD a D1, jde o náš tip. Cena je nižší než na Pankráci, ale jde vlastně o stejnou lokalitu.

Pronájem kanceláří na Pražského povstání v business center Pankrác House, kanceláře Kavčí hory a ostatní hledejte pod Prahou 4 na našich stránkách. Budete nadšeni nabídkou, jednáním a podmínkami, které pro Vás dohodneme.

Kanceláře k pronájmu Vyšehrad Praha 4 – kanceláře Qubix, kanceláře Vyšehrad Garden, kanceláře Kongresové centrum

A je tu černý kůň Prahy 4. Dlouho opomíjený, avšak s neuvěřitelnými výhodami oproti ostatním. Vyšehrad je 3 minut metrem od centra města, a přitom stále centrem businessu na Praze 4.

Kanceláře na Vyšehradě jsou výbornou volbou. Výborná dostupnost metrem i vozem, pár minut do centra, skvělé prostředí Prahy (nedaleký park na Vyšehradě), nové a moderní kancelářské budovy, hotely, banky,…apod. Jde o velmi perspektivní lokalitu, kde se vyplatí pronajmout komerční nebytové prostory.

Kompletní výběr kanceláří k pronájmu na Vyšehradě v Qubixu, Vyšehrad Garden a Kongresovém centru hledejte na našich stránkách. Můžete se těšit na skvělý servis, největší nabídku kanceláří v Praze a služby bez provize.

Kanceláře k pronájmu metro Budějovická Praha 4 – kanceláře Budějovický Alej, kanceláře Táborská, kanceláře Antala Staška, kanceláře DBK, kanceláře BB Centrum, kanceláře AMA Kačerov, kanceláře South Point

Jezdíte často na Brno? Bydlíte v jižní části, okrajové části Prahy? Chcete výborně dostupnou kancelář po D1?

Vozem nejlépe dostupnou lokalitou na D1 i Jižní spojku a zároveň ideální pro Vaši kancelář, je stanice metra Budějovická a její okolí. Opět moderní prostředí, výškové business budovy, metro, obchodní centrum, nemocnice, zastupitelství Prahy 4, banky, pošty, restaurace, vinárny, fast foody…apod. Pronajměte si kancelář zde a budete mít na dosah ruky potenciál v podobě stovek společností a občanské vybavenosti. Váš obchod jen pokvete.

Vybírejte z pronájmů kanceláří Budějovická, Kačerov, BB Centrum, Antala Staška a dalších na Praze 4 v sekci Business Centra na našich stránkách. Desítky možností dané lokality jsou Vám k dispozici bez provize.

Kanceláře k pronájmu Praha 5 – přehled business center

A je to tady. Hvězda mezi kancelářskými lokalitami. Novým centrem Prahy je Anděl. To je prostě fakt a pokud jej navštívíte, dáte nám za pravdu. Větší koncentraci lidí a společností vůbec nemůže nabídnout žádná jiná pražská lokalita. Anděl, hlavně pokud cestujete na Plzeň nebo z nějakého důvodu potřebujete být blízko letiště…je ideálním místem pro Vaši společnost. Kromě Anděla existují ještě cca 2-3 lokality na pětce, kde se vyplatí sídlit, ale Anděl je prostě Anděl. Zeptejte se kohokoli, kdo již sídlí na Andělu a nedá na něj dopustit.

Pronájem kanceláře Anděl, Smíchov a Smíchovské nádraží najdete opět na našich stránkách. Poptávejte bez provize a my se o vše postaráme.

Kanceláře k pronájmu Anděl Praha 5 Smíchov – kanceláře Zlatý Anděl, kanceláře Anděl Park, kanceláře Smíchov Gate, kanceláře Ženské Domovy, kanceláře Palác Anděl, kanceláře Smíchov, kanceláře Smíchoff

Tahle lokalitě prostě momentálně táhne. Na Andělu prostě musíte mít kancelář. A pokud nemáte velký důvod, najděte si ho. Do budoucna se Vám to určitě vyplatí.

Lokalita Smíchova je prostě aktuálně v kurzu. Jde zde plno všeho – obchodů, restaurací, hotelů, bank, kaváren, společností, kin, divadel, …apod. cokoli vás napadne tu je. Navíc jste za pár minut na Rozvadovské výpadovce na Plzeň nebo u letiště. Cena není navíc tak vysoká, jako v centru Prahy 1, přitom potenciál místa je z našeho pohledu o dost vyšší.

V případě, že něco prodáváte, nenajdete více potenciálních zákazníků na jednom místo. Snad kromě samotného centra Prahy, ale to byste museli prodávat sklo nebo suvenýry.

Kanceláře Zlatý Anděl, Anděl Park, Smíchov Gate, Smíchoff, Palác Anděl a další najdete pod Prahou 5 na našich stránkách. Poptávejte bez provize. Těšíme se na spolupráci.

Kanceláře k pronájmu Jinonice a Radlice Praha 5 – kanceláře Radlická office, kanceláře Mechanica, kanceláře Dynamika, kanceláře Kotelna Park

Lokality Radlic, Jinonic a Butovic jsou našimi tajnými tipy. Jinonice, v posledních několika letech nejoblíbenější a v rámci komerčních nemovitostí nejvíce exponovaná lokalita Prahy 5. Díky metru, výpadovce na Plzeň a blízkosti letiště jsou Jinonice a jejich kancelářské budovy velmi oblíbené. Již dávno neplatí, že jde o konec světa. Jinonice jsou v kurzu a vyplatí se vám tuto lokalitu nepřehlížet.

Pronájem kanceláře Jinonice a Radlice najdete opět na našich stránkách. Poptávejte bez obav, pracujeme bez provize.

Kanceláře k pronájmu Nové Butovice Praha 5 – kanceláře Coral Office Park, kanceláře Aspira, kanceláře Avenir, kanceláře Explora, kanceláře Butovice Office Park, Business Centre

Nové Butovice nemusíme dlouho představovat. Navíc, to, co platí o Jinonicích, platí minimálně dvojnásobně o Nových Butovicích a kancelářských budovách zde. Jde o hodně žádanou lokalitu. Velké popularitě nahrává blízkost Rozvadovské spojky, samozřejmě metra a také obchodního centra Galerie Nové Butovice. To jediné Jinonicím chybí, dobré obchodní a občanské zázemí.

V posledních letech se zde postavilo hned několik kancelářských budov, které lákají zahraniční i české firmy. Nové Butovice doporučujeme. Je to takový náš tajný tip, který vřele doporučujeme.

Kanceláře Nové Butovice v budovách Avenir, Explora, Aspira, Corall Office Park a desítkách dalších najdete na stránkách naší společnosti. Poptávejte bez provize a nonstop.

Kanceláře k pronájmu Praha 8 – kanceláře Corso, kanceláře River Garden, kanceláře Amazon Court, kanceláře Invalidovna, kanceláře Ruby House, kanceláře Palmovka, kanceláře Křižíkova, kanceláře Sokolovská, kanceláře Zirkon, kanceláře Meteor, kanceláře Florenc, kanceláře Kolbenova, kanceláře Balabenka, kanceláře Dock a další

Zkusme teď opustit západní část Prahy a zdejší kancelářské lokality. Na druhé straně Prahy roste další kancelářský potenciál. Rozmach Prahy 8 je opravdu nevídaný. Za poslední dekádu zde vyrostly jedny z nejznámějších kancelářských budov v Praze. Největší boom zažívá Rozhanské nábřeží. Díky ekonomickému boomu posledních let letí ceny nemovitostí a pronájmů jak rezidenčních, tak komerčních objektů nahoru.

Co táhne je hned několik věcí. Díky výborné dostupnosti MDH, blízkosti centra a výpadovkám na server a východ od Prahy je lokalita Prahy 8 stále více in.

Hledejte pronájem kanceláře Corso, River Garden, Amazon Court, Invalidovna, Křižíkova, Palmovka, Dock …apod. také na našich stránkách pod lokalitou Praha 10. Budete překvapeni nabídkou a nadšeni službami bez jakékoli provize.

Kanceláře k pronájmu Praha 10 – kanceláře Atrium, kanceláře 4D business center, kanceláře Kodaňská, kanceláře Garden Eleven, kanceláře Eden, kanceláře Vršovice

Poslední z kancelářských lokalit, které vám chceme v krátkosti představit je Praha 10. Praha 10 a její kanceláře slouží především pro společnosti působící nebo jinak obsluhující východní část Prahy. Ideální je Praha 10 pro společnosti z automotive, které se soustředí kolem výpadovky na Mladou Boleslav a Hradec Králové a mají tak zajištěné rychlou dostupnost na obě dálnice bez nutnosti projíždění „ucpanou“ Prahou.

Kanceláře k pronájmu Atrium, 4D BC, Kodaňská, Garden Eleven, Eden a ve Vršovicích vůbec, hledejte opět na našich stránkách. Stačí vyplnit rychlý a jednoduchý poptávkový formuláře a do 30 minut máte kompletní nabídku šitou na míru Vašim potřebám.

Pro více informací nebo pomoc hledáním vhodných kanceláří k pronájmu nás neváhejte kdykoli kontaktovat nebo vyplnit formulář Vaší poptávkou po kancelářích v Praze.

+420 773 295 925 / +420 723 984 360 nebo info@prazskekancelare.com

Těšíme se na spolupráci.

Pražské kanceláře

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde