Nonstop a bez provize

Pronájem nebytových prostor Praha

Posted by prazskekan2 on 12.5.2019
| 0

Pronájem nebytových prostor v Praze – na klíč

V dnešním článku se zaměříme na pronájem malometrážních nebytových prostor / malé kanceláře, které si můžete pronajmout v Praze. Důvody proč si pronajmout malou kancelář mohou být následující:

– Začínáte s podnikáním
– Doma není dostatek klidu na svou práci
– Nebaví Vás pracovat z domova
– Zakládáte novou pobočku zahraniční společnosti

Pronájem nebytových prostor v praxi

Budeme se snažit Vás co nejvíce uvést do děje pronájmů malých kanceláří. Ze začátku je dobré podotknout, že Praha je ideální lokalita na hledání menších kanceláří. Je zde totiž hodně na výběr a trend menších kanceláří se den ode dne rozrůstá. A jak fungují takové malé kanceláře? Provozovatelé těchto kanceláří si pronajmou celé patro v nějaké velké kanceláří a celé ho rozdělí na malometrážní kanceláře o užitné ploše pohybující se od 5 do 30 m2. Tyto menší kanceláře poté vybaví veškerými IT doplňky, nábytkem, mohou zde navést i koberec podle přání klienta a zavedou internet. Poté už pouze nájemníkovi zbývá si přinést svůj osobní počítač a může bez starostí začít pracovat.

Kompletní výběr nebytových prostor k pronájmu v Praze hledejte na našich stránkách. Určitě si vyberete.

Malé kanceláře v Praze – nevybavené prostory

Nevybavené malé kanceláře jsou velice populární, žádané, ale bohužel nedostupné. Pokud hledáte takovou kancelář k pronájmu, musíte mít velké štěstí. Nejčastěji se pak tyto kanceláře nachází v činžácích a starších budovách, kde se její majitel rozhodl tuto budovu využít jako kanceláře a rozdělil jednotlivé místnosti.

Kde hledat nevybavené kanceláře? Porozhlédněte se po Praze 2, 3, 5, kde je jejich výskyt nejčastější. Občas se tyto kanceláře naskytnou i v Praze 4.

Proč je tak složité najít nevybavenou kancelář? Protože majitelé těchto kanceláří se rozhodnou vybavit kanceláře, aby mohl být nájem vyšší. Ono vybavení do kanceláře nestojí tolik a nájem pak povyroste nahoru, někdy až o polovinu, než kolik by Vás stál pronájem nevybavené kanceláře.

Vybavené a zařízené nebytové prostory v Praze

Jedná se o nejideálnější variantu pronájmu. Majiteli nejčastěji zůstal nábytek po předchozích nájemcích a tak ho poskytne dál k využití za menší poplatek. I po těchto prostorech je veliká poptávka.

Hledáte-li menší kanceláře s vybavením, zkuste se poohlédnout nejdříve po těch nevybavených, sjednejte si prohlídku a požádejte majitele o možnost dovybavení. Velmi často mají majitelé ve skladech nábytek k dispozici a při rychlém jednání ho poskytnou bez sebemenších problémů. Navíc můžete dále smlouvat co se týče ceny nájmu a o podmínkách využívání prostor.

Servisované nebytové prostory / kanceláře s asistencí

Tyto kanceláře jsou ještě oblíbenější, než pouze vybavené, případně bez výbavy. Daly by se přirovnat k luxusu. Tato varianta je však dražší než výše zmíněné. Tyto kanceláře se nachází po celé Praze, jak v centru, tak i v okolí Prahy. Nejčastěji je naleznete poblíž metra, což usnadňuje celkovou cestu do těchto kanceláří. Tyto nabídky jsou vždy vybaveny novým nábytkem, rychlým internetem, moderní kabeláží, novými a čistými koberci atd.. Dále pronájem obsahuje servis, který poskytuje veškerou údržbu, která může být kdykoliv potřeba.

Asistenční služby na recepci u kanceláří:

  • Starání se o příchozí a odchozí poštu
  • Těsnopis, tisk dokumentů, kopírování atd..
  • Zanechávání vzkazů
  • Telefonní management
  • Sdílení kalendáře s asistenty, což se může hodit při nasmlouvání schůzek

Bohužel tyto pronájmy jsou dražší, ovšem opět máte kancelář připravenou na klíč a stačí Vám pouze osobní počítat a můžete se vydat pracovat.

Coworking nebytové prostory v Praze

V poslední době velmi populární varianta pronájmů, která se těší své popularitě zejména i mladší generace. Právě mladší generace ocení sdílení věcí, komunikaci s kolegy a přáteli, aktivní diskuzi, atd..

Mezi jednu z největších výhod pak patří i fakt, že nejste vázáni fixním obdobím pronájmu a můžete využít pouze členství. V rámci tohoto členství máte pak nárok na občerstvení z kuchyňky, posezení ve společných salóncích, můžete navštěvovat business centrum, využívat barterového obchodu mezi nájemníky a spousty dalších.

Pokud si nejste jisti, doporučujeme, aby jste se šli na vlastní kůži podívat do centra a zhodnotit, zda-by Vám tento volnější způsob práce vyhovoval. Můžete i vyzkoušet členství na den, které nabízí většina z těchto center. Tato zkouška bývá zdarma a můžete si vyzkoušet úplně všechno, bez omezení.

Pokud se rozhodnete, že Vám coworking vyhovuje, můžete začít s členstvím a dále pokračovat až do standardní kanceláře uvnitř stejného centra. Sdílení prostor se však netýká pouze kanceláři, ale i skladů a hal v Praze. Na toto téma se zaměříme v dalším článku.

Hodně štěstí pří výběru kanceláří. V případě jakýchkoliv problémů nás neváhejte kontaktovat a my Vám bez provize pomůžeme danou situaci vyřešit.

Pro více informací o pronájmu nebytových prostor v Praze navštivte naší sesterskou webovou stránku, nabízející kompletní přehled více než 500 nebytových prostor v Praze k pronájmu.

+420 773 295 925 / +420 723 984 360

nebo 

info@prazskekancelare.com

Těšíme se na spolupráci.

Pražské kanceláře

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde