Nonstop a bez provize

Pronájem kanceláří Praha 10

Posted by prazskekan2 on 7.10.2015
| 0

Kanceláře k pronájmu na Praze 10 – zajímavosti.

Novinky z Pražského trhu komerčními nemovitostmi: Commerz Real prodloužil pronájem kanceláře na 3,500 m2 k pronájmu s klíčovým nájemcem Philip Morris ČR a.s. v budově Charles Square Center v Praze na Karlově náměstí. Nájemce je českou pobočkou Philip Morris International Inc., největšího výrobce a distributora tabákových výrobků v České republice. Philip Morris ČR a.s. je nájemcem budovy od roku 2002 a bude využívat prostory až do roku 2020. Vlastníkovi budovy se kromě toho podařilo uzavřít novou nájemní smlouvu na přibližně 640 m2 se společností CISCO – jednou z předních světových společností ploch obchodních působících na poli síťových řešení – do roku 2018. Další nájemce s vysokou bonitou se tak stěhuje do budovy v centru Prahy.

Commerz Real získal komerční budovu s pronájmem kanceláří a obchodními prostory, dokončenou v roce 2002, do svého otevřeného realitního fondu hausInvest v roce 2007. Celková plocha komerční budovy zahrnuje 14,800 m2 k pronájmu a 4,300 m2 ploch obchodních.

Pronájem kanceláří Praha 1 – Commerz Real

Commerz Real je dceřiná společnost Commerz Bank AG s více než 40 lety zkušeností na trhu, spravující aktiva v hodnotě cca 34 miliard EUR. Společnost poskytuje poradenské služby na míru pro fondy se zaměřením na dlouhodobý hmotný majetek a finance.

Spektrum fondů zahrnuje otevřený realitní fond hausInvest, řadu institucionálních investičních produktů, jakožto i kapitálové investice do nemovitostí, letadel, obnovitelných zdrojů či lodí. V roli leasingové společnosti Commerzbank Group, Commerz Real nabízí leasing a financování aktiv jako jsou nemovitosti, vybavení či projekty infrastruktury. S objemem přibližně 9,4 miliardy eur, hausInvest patří mezi největších evropské realitní fondy otevřeného typu. Realitní portfolio fondu obsahuje více než 100 nemovitostí k pronájmu v 17 různých evropských zemích.
Zdroj: Knight Frank

Vřele doporučujeme i náš další webový portál nabízející pronájem kanceláří Prahapronájem kanceláří Praha. Držíme palce.

Kontaktujte nás kdykoli na tel. čísle: +420 773 295 925 / +420 723 984 360 nebo na e-mailu info@prazskekancelare.cz

Těšíme se na spolupráci.

Nabídky na míru bez provize zde
Nabídky na míru bez provize zde